לקבלת ייעוץ ולקביעת פגישה התקשר/י 054-4479485 או השאר/י פרטים:

אודות סיון מדר

שמי סיון מדר, פסיכותרפיסטית קלינית העוסקת בפסיכותרפיה (טיפול פסיכולוגי ) מעל 20 שנים, בתחום של בטחון עצמי,זוגיות, טיפול בחרדה ודיכאון וכל סוגי המשברים.

מאד אוהבת לעזור לאנשים לממש את הפוטנציאל הטמון בהם ולהתחבר לאני האמיתי שלהם. מספק אותי לראות את השינוי לטובה שמתרחש בחייהם של אנשים שפונים אלי.

בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בעבודה סוציאלית קלינית מארה"ב. מוסמכת בלימודי המשך בפסיכותרפיה מהחוג לפסיכולוגיה באוניברסיטת חיפה.

הגישה הפסיכולוגית שלי רחבה והוליסטית. מטפלת גם בגישה פסיכו-דינמית וגם בגישה קוגניטיבית והתנהגותית (CBT) לפי צרכי האדם שמולי.

אני מאמינה

תפקידו של הטיפול הנפשי הוא לספק מקום בטוח ומכיל לאנשים בכל הגילאים. במהלך הטיפול הם יוכלו לספר, לשתף, להתייעץ, להתחבט, לחקור, לעבד ולגלות.
אני שם כדי להקשיב, ללוות, להדריך, ולכוון אנשים במסע למציאת פתרונות ולשיפור איכות חייהם.
מאמינה שהחיבור והכימיה בין המטפל למטופל היא היסוד להצלחת הטיפול.

הגישה שלי
הרקע שלי בעבודה עם מגוון רחב של אוכלוסיות ובעיות, מאפשר לי להציע לכל מטופל גישה פסיכולוגית טיפולית אישית וייחודית המתאימה לו. 
אני משלבת ידע מעמיק בהבנת תהליכים רגשיים וניסיון עשיר בטיפול דינמי עם גישה מעשית, כולל טיפול קוגניטיבי והתנהגותי (CBT)  כדי להעניק למטופל את המענה הנכון ביותר עבורו, אני מתייחסת אליו כאל שותף פעיל בתהליך השינוי בחייו. אני דוגלת בשקיפות ובדיאלוג בגובה עיניים. בעיני, המטופל הוא במרכז ואני פועלת בהתאם לצרכיו הייחודיים, חששותיו, הקצב שלו ומידת הפתיחות שהוא מגלה, תוך כדי הקשבה לשינויים שהוא עובר במהלך עבודתנו יחד.

איך מתחילים?
בפניה לטיפול אין צורך להתחייב לטיפול ממושך או ארוך טווח. בפגישה ראשונה, לאחר אבחון והתרשמות מקצועית, ניתן לקבל הערכה ראשונית לגבי מסגרת הטיפול המומלצת ולקבל החלטה לגבי המשך הטיפול.

למי מתאים?
שירות למגוון אזורים כגון: צפון תל-אביב, רמת השרון, רעננה, הרצליה ומענה לכל מי שמחפש פסיכותרפיה (טיפול פסיכולוגי) וטיפול בחרדה באזור המרכז והשרון.

תואר ראשון תעודהתואר שני תעודהפסיכותרפיה תעודה